Sesje ślubne

Zdjęcia ślubne, to wspaniały sposób na zarejestrowanie ulotnych i wyjątkowych obrazów, w tym jedynym i najważniejszym dniu w życiu jakim jest wasz ślub. Organizuję także plenerowe sesje ślubne na terenie Wałcza i Piły, których efekty są piękną pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich. Moja oferta obejmuje nie tylko sesje ślubne, ale i reportaż z przygotowań, ceremonii oraz wesela.
Moja chęć fotografowania uroczystości oraz wielka pasja jaką wkładam w każdą sesję, pozwala mi na wykonywanie niepowtarzalnych ujęć. Oprócz stale udoskonalanych umiejętności, jako fotograf ślubny posiadam również profesjonalną licencję, dzięki czemu możesz mieć pewność, że moje zachowanie w tym dniu będzie stosowne do miejsca.
.

Cennik

Pakiet podstawowy
2500 zł
W pakiecie podstawowym oferuję sesję zdjęciową obejmującą: ceremonię ślubną w kościele lub w USC oraz przyjęcie weselne, do godziny 1:00. 120 zdjęć.
Pakiet standardowy
3000 zł
Oferta w pakiecie obejmuje: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię ślubną w kościele lub USC, przyjęcie weselne do godziny ok 1:00, sesję plenerową 3-4 godziny. 180 zdjęć.
Pakiet premium
3500 zł
W pakiecie oferuję fotografię: sesji narzeczeńskiej, przygotowań, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC, wesela do godz. 1:00, sesji plenerowej. 250 zdjęć.

Fotografia rodzinna

Reportaż

Portrety

Oferta oraz podane ceny na stronie internetowej mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Robert Gudański zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.